Günümüzde sıksık değişen ve ilerleyen ambalaj teknolojisi ortamında üreten, ürettikçe büyüyen Polaş Ambalaj; tecrübeli çalışanları, teknik bilgi ve tecrübesiyle ambalaj sektöründe profesyonel hizmet veren firmadır.

Bir aile dayanışması ortamında esnekliği ve mükemmeliyetçiliği ilke edinerek bu günkü firmamızın temellerini atmış bulunmaktayız.

Ambalaj dünyasına kanıtlamanın haklı gururunu taşımaktayız. Dünyada, nitelikli mamullerin etraf ve insan sağlığını tehdit etmeyen ve özelliklerini uzun vakit koruyan ürünlerin talep görmesi göz ardı edilemez. Sektörümüzün de nitelikli ürün, çoğalan talep ve istenilen hizmet arayışını tam manasıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu ihtiyaçlara yanıt sunabilmek amacı ile firmamız imalat sanayinde konumunu almıştır. Gerek nitelik lüzum hizmet zihniyeti tarafında istenilen özveriden hiçbir vakit taviz vermemiş ve her geride bıraktığımız gün içersinde kendini yenilmeye teknolojinin getirdiği imkanlarla donanımını programlı bir şekilde tamamlamayı ilke edinmiştir.

Ürettiğimiz bütün ürünlerin dünya standartlarındaki nitelik şartlarına uyum sağlaması ve tüketiminden sonra uzun seneler dayanıklılığını ve özelliklerini koruması amacıyle sıksık olarak tetkik ve geliştirme çalışmaları yapıp mamullerimizin daha nitelikli ve dayanıklı olması sağlanmaktadır. Tesisimizin ortamında koliden kutuya; paletden üretim bölümlerine kadar her şey bir bütün olarak tamamlanmaktadır. Ürettiğimiz bütün ürünleri üstünde istenilen renk, baskı, elcik ve başka çoğu özelliği oluşturabilmek mümkündür. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet, hız ve bütün ürünlerimizde sağladığımız lüzum satış ve lüzumse satış ardından hizmetlerimiz en üst düzeyde karşılanabilmektedir.

Bütün bu çalışma, heves ve azmimiz müşterilerimizi memnun edebilmek ve onların itimatini kazanabilmek amacıyladır. Müşterilerimizin memnuniyetini ve itimatini kazanabilmek bizim amacıyla en büyük kazanç olmuştur. Türkiye’nin en mühim ve önde gelen Ambalaj markalarından biri olan Polaş Ambalaj, uluslararası “marka” olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Polaş Ambalaj mükemmel ambalaj stili, estetik görünümü, hayata getirdiği hareketli yorumu, sosyal ve kültürel alanlardaki girişim ve takviyeleri ile karakterize edilebilir.

Polaş Ambalaj olarak, etkinlik gösterdiğimiz alanlardaki istikrarımızın önümüzdeki senelerde da devamı amacıyla, çalışmalarımıza ve üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya devam etmekteyiz. Amacımız, Türkiye Ambalaj pazarında gösterdiğimiz başarıları, vatan dışında da göstermek ve dünyanın ileri gelen şirketleri arasında hakkettiğimiz yeri almaktır. Bu amacımıza ulaşmada bize: Kalitemiz, Değerlerimiz, Prestijimiz, Deneyim ve uzmanlığımız, Çalışma sistemimiz lider olacaktır. Bunun yanı sıra, Polaş Ambalaj olarak, markamızı güçlendirmek, teknolojiye hakim olmak, niteliğimizi ve imajımızı korumak, verimliliğimizi çoğaltmak ve tüketici memnuniyetini çoğaltmak asli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Ülke ve dünya genelinde plan edilen stratejik büyüme, birbirini tamamlayan Polaş Ambalaj etiketli geniş ürün yelpazesi ile sağlanır. Bu geniş iş ağı yardımıyla “Polaş Ambalaj DÜNYASI” kavramı gün geçtikçe gerçeğe dönüşmektedir. Bu sene de gerekli Ambalaj alanında, etkinlik gösterdiğimiz başka alanlarda açtığımız işletmelerle istihdam imkânı yaratmaya devam edeceğiz. Sosyal ve ekonomik alanlardaki etkinlikler de, sosyal mesuliyet zihniyetimızın mühim bir kısmını oluşturmaktadır.

Ürün, hizmet, itimat ve nitelik çemberine sunduğumuz önemi, kurumsallaşma yolundaki çabalarımız ile desteklemekteyiz. Deneyimimizi de bu çalışmalarla birleştirdiğimizde; Polaş Ambalaj, sıksık büyüyen ve güçlenen ve bu özellikleriyle toplumumuza daha çok katkı gerçekleştiren bir kurum durumuna gelecektir. Polaş Ambalaj : Ambalaj pazarında gösterdiği performans ile iş hayatında adını ve niteliğini duyuran POLAŞ AMBALAJ, pazarında iddialı olduğunu kanıtlamıştır. polaş AMBALAJ, yatırımları ile büyük bir istihdam dayanıklıakta ve etkinlik gösterdiği alanlarda Türkiye ekonomisine katma değer dayanıklıaktadır.

Tıkla WhatsApp'tan Yaz