Polaş Ambalaj'ın müşteri memnuniyeti politikasının temelını “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri tarafında süreçlerimizi sıksık iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli temaslar kurmayı hedefleriz.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak amacıyla, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek bütün çalışanlara duyurulur, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, yayılan ürünle alakalı en küçük memnuniyetsizlik öneme alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilir.
 
Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızca armağan olarak algılanır. Uzun senelere dayanan tecrübemiz ve müşteri merkezli hizmetimizle sahip olduğumuz bütün kaynakları bu geri bildirimleri “müşteri memnuniyeti“ne dönüştürmek üzere kullanırız.

Polaş Ambalaj, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini basitçe iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, meşru şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin yine oluşmaması amacıyla lüzumlu iyileştirmelerin ve kontrollerin sıksık yapıldığı, müşteri ile olan temaslarinde şeffaflığı temel almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri merkezli bir yaklaşımı takip etmektedir.

Tıkla WhatsApp'tan Yaz