Polaş Ambalaj, kendi sektörünün en itimat edilir şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en mühim yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir. Bu şuur ile Deney idare ve nitelik politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “güven”i temel almış ve nitelik siyasetini alttaki ilkeler tarafında belirlemiştir :

  • Toplam Kalite felsefesini temel alarak grup ruhu içersinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak amacıyla çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak.
  • Kalite idare sistemimizi uluslar arası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.
  • Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere ideal olarak saatinde bitirmek ve teslim etmek.
  • İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi neticesinde iyileştirme hareketlerini çalışanların natural davranışı durumuna getirmek, Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını emniyet altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini çoğaltmak hedefiyle sıksık aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini çoğaltmak, şeffaf idare ilkesi tarafında bilgi, mesuliyet paylaşımı ile yetkilendirilmiş grup ruhunu sıksık hareketli tutmak.
Tıkla WhatsApp'tan Yaz